Gdynia, czerwiec 2020. Fot. Rafał Malko
Nazywam się Piotr Manasterski. Fotografuję od 2003 roku. Zawodowe szlify zdobywałem pracując jako fotoreporter w Gazecie Wyborczej i Dzienniku Bałtyckim. Pierwsze doświadczenie z fotografią studyjną to staż w studiu fotograficznym w San Diego w Kalifornii w 2004 i 2005 roku. 
Zawód fotoreportera nauczył mnie ciekawości świata i ludzi. Tego, że każdy ma swoją historię, a pytanie brzmi, czy umiemy ją pokazać na jednym zdjęciu?
Sesja portretowa to przede wszystkim spotkanie dwojga ludzi, rozmowa przy dobrej muzyce i herbacie, zaufanie. 
Współpracuję z Urzędem Miasta Gdyni i wieloma dużymi firmami z Pomorza. Przez 10 lat byłem fotografem Teatru Muzycznego w Gdyni. Moje zdjęcia były nagradzane w kilku edycjach konkursu Gdańsk Press Photo.
Zdjęcie nagrodzone w konkursie Gdańsk Press Photo w 2017 roku w kategorii "Ludzie"
W sierpniu 2019 moje zdjęcie portretowe, przedstawiające światowej sławy archeologa - doktora Zahi Hawass'a zostało wykorzystane do wielkoformatowej reklamy na środku Times Square w Nowym Jorku. Miałem ten zaszczyt i przyjemność być tam podczas premiery akcji promocyjnej firmy Archaeological Paths na rynku amerykańskim. Jak się spotkamy, chętnie opowiem Ci o tej przygodzie, bo takie wyzwania nie zdarzają się codziennie.

Moje zdjęcie na Times Square. Nowy Jork, sierpień 2019

Oprócz portretów wykonuję również fotoreportaże. Zobacz moje zdjęcia ślubne na www.piotrmanasterski.pl
Prywatnie jestem ojcem trójki wspaniałych dzieciaków, mężem Magdy, mieszkańcem i miłośnikiem Gdyni od urodzenia. 
Wakacje we Włoszech. Wenecja, październik 2018